Zobrazit bez diakritiky
Zvolený jazyk: Slovenština   cs> Penzion Peklo Jesenik-Lazne - Zobrazit` stránky v českom jazyku   en> Penzion Peklo Jesenik-Lazne - Zobrazit` stránky v anglickom jazyku   de> Penzion Peklo Jesenik-Lazne - Zobrazit` stránky v nemeckom jazyku   es> Penzion Peklo Jesenik-Lazne - Zobrazit` stránky v Španělskom jazyku    Mapa hotelu
MENU

Odporúčajte tyto stránky:
Adresa:
Penzion Peklo
Myslbekova 183
Jesenik-Lazne 79003
Czech Republic
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko

Aktuálne počasie:
Penzion Peklo ubytovanie Jesenik-Lazne Aktuálne počasie: Čiastočne oblačnoDenná tepl.: 2 °C
Nočná tepl.: -3 °C
Vietor: 5 m/s


 

*** Penzion Peklo ubytovanie Jesenik-Lazne

Penzion Jesenik-Lazne Peklo Ubytovanie Jeseníky mesto Jeseník - Kúpele :
Penzion s vinárňou Peklo ponúka ubytovanie, stravovanie a oddych v nádhernom prostredí v blízkosti kúpeľov Jeseník, kde ideálne kombinuje zázemie služieb blízkych kúpeľov, turistické trasy a cyklotrasy prebiehajúce priamo okolo objektu a kľud a čistý vzduch vďaka polohe mimo civilizáciu. Príďte si oddýchnuť, zašportovať v lete i v zime, nadýchať sa horského vzduchu, posedieť u kávy na terase a ochutnať miestnu domácu kuchyňu a špeciality.

Penzion Peklo Jeseník - Kúpele ubytovanie :
V penzióne sú 2 útulné izby, 1 dvojlôžková izba s prístelkou a 1 trojlôžková izba s prístelkou. Celková kapacita je 7 lôžok. WC, sprcha a TV / SAT na každej izbe.

Jeseník - Kúpele ubytovanie Penzión Peklo reštaurácia :
Stravovanie je možné priamo v objekte a to raňajky, obedy i večere. Vlastná reštaurácia v penzióne s 35 miestami. Otváracia doba Po: zatvorené, Ut - Ne: 14-21 hod, So + Ne: 13-21 hod. Venkovné posedenie tvorí krytá terasa, ktorá je súčasťou reštaurácie.

Peklo penzión ubytovanie Jeseník - Kúpele služby :
Úschovňa lyží a bicyklov. Domáce zvieratá možno mať so sebou za poplatok. Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte. Penzion je dostupný v letnom aj zimnom období (v zime vezmite so sebou snehové reťaze).

Dovolenka Jeseníky Penzion Peklo Jeseník - Kúpele aktivity :
V letě je v okolí veľké množstvo cyklotrás a turistických trás ako pre náročných, tak aj pre menej zdatných. Pekná miesta aj pre odpočinok, rybárčenie, hubárčenie, zber lesných plodov. Hrady, zámky atď. Adrenalín park, letná bobová dráha. V zimnom období sú okolo bežkárské trasy a cca 500 m je vzdialená zjazdovka. Priamo pri penzióne je kopec, takže bobovanie a sáňkovanie je možné na mieste. Lyžiarské areály a strediská v blízkosti. Celoročné aktivity - Pekné prechádzky čistou prírodou. Možnosť objednať si procedúry v kúpeľoch.

Penzion Jesenik-Lazne Peklo - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Jesenik-Lazne Peklo - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Jesenik-Lazne Peklo - možnosť pripojenia na internetPenzion Jesenik-Lazne Peklo - k dispozícii letná terasaPenzion Jesenik-Lazne Peklo - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Jesenik-Lazne Peklo - hotel má reštauráciuPenzion Jesenik-Lazne Peklo - hotel má vináreňPenzion Jesenik-Lazne Peklo - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Jesenik-Lazne Peklo - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Jesenik-Lazne Peklo - Izby s vlastnou toaletouPenzion Jesenik-Lazne Peklo - v izbach je telefonPenzion Jesenik-Lazne Peklo - Iybz sú vybavené televízorom
Email: Penzion-Jesenik-Lazne-Peklo@cz-hotel.eu